Çarşamba, Şubat 18, 2015

Bloguma Hoşgeldiniz!

bloguma hosgeldiniz

Merhabalar,

  Ben Ebrar. Kiminiz beni Bir Yudum Hayal blogundan tanıyordur. Zaten blogun vardı neden yeni açtın diye soranlarınız varsa hemen cevap vereyim, kendi adıma bir blog açmak istedim. Zaman zaman Bir Yudum Hayal'de de paylaşım yapabilirim ama bundan böyle burada olmayı planlıyorum. Bir Yudum Hayal ile kuzenim ilgilenecek.
  Tanımayanlarınız için Ben Kimim? sayfasında kendimi tanıttım. Umarım güzel vakit geçirirsiniz.

Sevgiyle Kalın...6 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Tasarım ve renkler çok güzel olmuş ben çok beğendim fakat bir hata gördüm bugün sizi bilgilendirmek istedim. Konu başlığının sol tarafında '' Bloguma Hoşgeldiniz!'' sol tarafında
   UNDEFİNED yazıyor onun nedeni saat ve tarihi tam olarak ayarlayamadığınızdan kaynaklanıyor onu düzeltirseniz ziyaretçiler için daha iyi olur. Yazının ne zaman yazıldığı görülürse daha iyi olur diye düşünüyorum

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim, farkındaydım ancak hazır bir temayı düzenlediğim için birde temayı uygulamadan önce sorun olmadığından kodlarda sorun olduğunu düşünmüştüm. Tekrar teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Hoş gördük sayın Ebrar Şeyban. Kim olduğunla ilgili yazıya da baktım. Gerçekten güzel bir tema seçmişsin gayet güzel düzenlenmiş. Çok beğendiğimi söylemeliyim Photoshop ile bende kendi kendime öğrendim az bişey o konuda benziyoruz. Daha fazla çenem düşmeden başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Umarım güzel vakit geçirirsiniz blogumda. :) Tekrar hoşgeldiniz. ^^

   Sil

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email Pinterest

İzleyiciler

Reklam Alanı

En çok yorum yapanlar

Yasal Uyarı

Site içerisinde yer alan tüm fikir, tasarım, yazı ve fotoğraflar Ebrar Şeyban'a aittir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak belirtilmeden, izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması yasaktır.
Copyright © N. Ebrar Şeyban
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © Bayan Safir Mavi | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com