Perşembe, Mart 03, 2016

Şubat Ayında Okuduklarım | 2016


Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Ben iyiyim, yine stajdayım. Anlayacağınız yine kaytarmak adına blogdayım. :) Bu ay yine 4 kitap okudum ve hepsi güzel kitaplardı. Bu arada hafta sonu CNR fuarına gelecek olanlarınız var mı? Yoruma yazın, mutlaka görüşelim. :) Fuar için kafamda belirlediğim 3-5 kitap var onun haricinde bol bol gezip inceleyip öyle alacağım. :) Bir de fuarda vlog çeksem mi, ne diyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum. :) Gelelim Şubat ayında okuduğum kitaplara...


Gözlerindeki Canavar - J. M. Darhower
448 Sayfa
5 Puan
Güzeldi. Olay örgüsü, anlatımıyla oldukça akıcı bir kitaptı. Belli başlı yerler hariç -anladınız umarım :P- oldukça sevdim.
Ayrıntılı yorum gelebilir.
Ruhumdaki Canavar - J.M. Darhower
480 Sayfa
5 Puan
İlk kitaptan çok çok daha iyiydi. Karakterler çok iyi ya. Gerçekten özellikle Vitale karakteri. Sevmemek mümkün değil. Gerçi yer yer çok kızmış olabilirim, kabul. :D
Ayrıntılı yorum gelebilir.
Lola ve Komşu Çocuk - Stephanie Perkins
320 Sayfa
5 Puan
Başta anlatım tarzına adapte olmakta zorlansam alışınca su gibi aktı. Harikaydı. Lola'nın çılgın fikirleri, Cricket'in şapşal halleri... Tek kelimeyle; Bayıldım! Okuyun.. :)
Ayrıntılı yorumu gelebilir.
Aşkın Peşinde - Zekeriya Efiloğlu
408 Sayfa
4,5'tan 5 Puan
Yine genel olarak alıştığım tarzdan biraz farklı bir anlatıma sahipti ama oldukça akıcıydı. Hayatın içinden bir hikayeydi. Bir yerden sonra aynı olayın 3. kez tekrarlanışı can sıkıcı olsa da bu sefer nasıl davranacak diye merak ettirip okuttu kendini. Tavsiye ederim.
Ayrıntılı yorumu gelebilir.


Toplam okunan sayfa sayısı: 1656
Ortalama günlük okunan sayfa sayısı: 60 (yaklaşık) 

Evet... Benim okuduklarım bunlardı. Siz içlerinden hangilerini okudunuz? Düşüncelerinizi benimle paylaşın lütfen. :) 

Sevgiyle Kalın...

12 yorum:

 1. fuarsızlık sendromuna gircem böyle giderse benim yaşadığım yerde bu sene fuar muar yok :( içlerinden Lola'yı okudum sadece :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hadi ya.. Neredesin ki sen? Lola güzel kitap ya inşallah diğer kitapları da çıkar. :)

   Sil
  2. Hm, üzüldüm. Fuarlar gerçekten bir başka oluyor. Umarım bir daha ki seneye olur.

   Sil
 2. Ruhumdaki Canavar'ı okuyacağım ben de. İlk kitap fena değildi ama genel yorumlara baktığımda 2.yi -seningibi- daha çok beğenmişler. Ellerine sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2 de Vitale'nin iç dünyasını görebildiğimiz için sanırım ben daha çok beğendim. Keyifli okumalar sana öyleyse. :) Yorumun için teşekküler. :)

   Sil
 3. Mart okumalarını bekliyorum. Zaman varken bolca okumalı...ben çok öLesim okumayı. Yine se her ay bir tane okuyabiliyorum. Buna da şükür

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç okuyamamaktan iyidir. Bende okuyamadığım zamanlarda çok özlerim. Mart okumaları da gelecek inşallah. :) Yorum için teşekkürler :)

   Sil
 4. Gözlerindeki Canavar ve devam kitabını merak etmeye başladım, bu türde kitaplar okumamama rağmen :D Lola'yı zaten merak ediyordum, burada görünce bir kez daha hatırlamış oldum okumam gerektiğini :') Bol okumalı bir Mart diliyorum ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende fazla okuyamam bu tarz, ancak kuzenim öve öve bitiremeyince hadi okuyayım dedim. :) Lola güzel yaa, okursan yorumunu beklerim ;) Teşekkürler, seninde bol okumalı bir Mart geçirmen dileğiyle ^^

   Sil
 5. Hiçbirisini okumamışım ama Lola'lı olanı merak ettim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lola herkesin dikkatini çekiyor sanırım :) Okumanızı tavsiye ederim :)

   Sil

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email Pinterest

İzleyiciler

Reklam Alanı

En çok yorum yapanlar

Yasal Uyarı

Site içerisinde yer alan tüm fikir, tasarım, yazı ve fotoğraflar Ebrar Şeyban'a aittir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak belirtilmeden, izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması yasaktır.
Copyright © N. Ebrar Şeyban
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © Bayan Safir Mavi | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com