Pazartesi, Mart 14, 2016

Haftanın Blogu: Düda'nın Feneri

Haftanın Blogu

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Ben çok iyiyim. ^^ Yine ve yine stajdan kaytarıp yazıyorum. Daha doğrusu yazmaya çalışıyorum. Bu aralar ne çok film izliyorum bilemezsiniz. Şimdiden 10 film oldu. Böyle giderse Mart ayında izlediklerim yazısı epeyce uzun olacak. Bak Mart dedim ama daha Şubat ayında izlediklerimi yazmadım değil mi? Onu da bu hafta yazacağım inşallah. Siz neler yapıyorsunuz?


Gelelim bu haftanın bloguna...
Düda'nın Feneri

O kadar çok blog takip ediyorum ki... Neredeyse 300'ü buldu. Haliyle içlerinden seçim yapmak çok zor. Bende rastgele seçmeye karar verdim. Ve bu haftanın blogu Düda'nın Feneri oldu. Güzelde oldu. Çünkü uzun zamandır bloguna uğramamışım, onu farkettim. Çok güzel ve çok zengin içeriğe sahip bir blogu var. Blogunda dolanmaktan bu yazıyı yazacağımı unuttum o derece. ^^ Yabancı dizi olarak bu aralar sadece Kore dizisi izliyorum ve sayesinde listemi epey genişlettim. Bir ara oturup arşivleme işine girişeceğim. ^^

Neyse konudan sapmayalım ve mutlaka Düda'nın bloguna uğrayalım. Ha, uğramışken de bir iki yorum bırakmadan çıkmayalım. ^^ 

Dipnot: Ben bu mimi yazmayı çok seviyorum yaa ^^ 

Dibin dibi not: Bu mimi henüz yapmayanları etiketliyorum. Sizde yapın. ^^ Bilmeyenleri şöyle alalım..

Sevgiyle Kalın...
Sevgiyle Kalın...

7 yorum:

  1. Yazı için teşekkürler, ellerine sağlık :D

    YanıtlaSil
  2. Ellerine sağlık, hemen uğrayalım, bir ziyaret edelim, aslında biliyorum blog adı çok tanıdık takip ediyor muyum emin değilim, netleştirelim o vakit :))

    YanıtlaSil

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email Pinterest

İzleyiciler

Reklam Alanı

En çok yorum yapanlar

Puanlama Tablosu

Puanlama Tablosu

Yasal Uyarı

Site içerisinde yer alan tüm fikir, tasarım, yazı ve fotoğraflar Ebrar Şeyban'a aittir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak belirtilmeden, izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması yasaktır.
Copyright © N. Ebrar Şeyban
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © Bayan Safir Mavi | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com