Ben Kimim?

Merhabalar,
ben Ebrar. 20 yaşımdayım. Açık Öğretim Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri/Web Tasarım okudum. Şuan Üsküdar Üniversitesi'nde Görsel İletişim Tasarımı 1. sınıf öğrencisiyim.

Daha önce kuzenimle ortak kullandığımız bir başka blogum vardı fakat kendime ayrı bir blog açmak istediğimden şimdi buradayım. İlgi alanım çok geniş olduğundan blogumda da oldukça geniş yelpazede içerik görebilirsiniz. Gerçi henüz  kitaplar, diziler ve filmler haricinde pek fazla bir şey paylaşamasam da daha fazla şey paylaşmak istiyorum. 

Zamanla beni çok daha iyi tanıyabilirsiniz. Beni, birçok sosyal medya platformlarında da Bayan Safir Mavi (bayansafirmavi) adıyla bulabilirsiniz. Bloğuma hoş geldiniz. 😊 

İletişim için:
biryudumhayal@gmail.com

Facebook: Bayan Safir Mavi / Ebrar Şeyban (Kişisel hesabım olduğundan eklerseniz blogdan geldiğinize dair mesaj atın lütfen. :))
Instagram: bayansafirmavi
Twitter: BayanSafirMavi
Snapchat: bayansafirmavi
YouTube: Bayan Safir Mavi
Wattpad: Bayan Safir Mavi
Tumblr: Bayan Safir Mavi
Goodreads: Ebrar Şeyban

2 yorum:

  1. Seni tanıdığıma memnun oldum Bayan Safir Mavi ^_^ Ve ben de... Hayalet Köpekbalığı! Şaka bir yana, ben de İrem AKAY. :) Bunu neden söyledim bilmiyorum, ismim yazıyor zaten. Her neyse, kendine çok iyi bak :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hoşgeldin İrem ^^ Bende çok memnun oldum. Teşekkür ederim, sevgiyle kal.

      Sil

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email Pinterest

İzleyiciler

Reklam Alanı

En çok yorum yapanlar

Yasal Uyarı

Site içerisinde yer alan tüm fikir, tasarım, yazı ve fotoğraflar Ebrar Şeyban'a aittir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak belirtilmeden, izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması yasaktır.
Copyright © N. Ebrar Şeyban
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © Bayan Safir Mavi | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com