Salı, Kasım 10, 2015

Tüyap Kitap Fuarı 08 Kasım 2015 Pazar | Vlog #1


Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Ben dünden beri sinir krizleri geçiriyordum ama neyse ki ikinci videomun nihayet yüklenmesi beni mutlu etti. Dün akşam 20.00-21.00 saatleri arasında videoyu düzenlemeye başladım ama video programına - adobe premiere pro-  videoları attığım zaman ses senkronizasyon sorunu oluştu. Ne yaptımsa saatlerce düzeltemedim. Bu sebeple Movie Maker kullanarak hızlıca videoları birleştirip kaydettim ve bunu yaparken saat tam olarak gece 3'ü gösteriyordu. 


 

Bugün staja gittiğimde yükleyecektim ama internetin yükleme hızı çok düşüktü. Bende evde yüklemeye karar verdim. :) Cumartesi tekrar Tüyap'ta olacağım. Ve yine vlog çekeceğim. Videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın ;)Umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı çok merak ediyorum. Düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. :) 0 yorum:

Yorum Gönder

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email Pinterest

İzleyiciler

Reklam Alanı

En çok yorum yapanlar

Puanlama Tablosu

Puanlama Tablosu

Yasal Uyarı

Site içerisinde yer alan tüm fikir, tasarım, yazı ve fotoğraflar Ebrar Şeyban'a aittir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak belirtilmeden, izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması yasaktır.
Copyright © N. Ebrar Şeyban
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © Bayan Safir Mavi | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com