Salı, Eylül 01, 2015

Şu sıralar neler oluyor...


   Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Neredeyse 1 aydır giremiyorum bloga. Bunun sebebi ilk olarak üşengeçliğim ve yorumlanacak kitapların bir hayli fazla olması. Bir diğer sebebi ise Eylül ayına girdik ve ben Hogswarts'dan gelecek mektubumu bekliyorum.. :) 

   Şaka bir yana okulların açılmasına çok az kaldı ve bende staj işiyle uğraşıyordum. Neyse ki bugün hallettim. Yada siz bunu okurken hallediyorumdur. :) 

   Blogda aktif olamasam da tabi ki kitap okumayı bırakmadım ama bir 10-15 günlük bir reading slump dönemine girdim. Elimdeki kitabı bitirdim bitirmesine de henüz yeni bir kitaba başlayamadım. 

   Söylemek istediğim bir kaç şey var. Bunlardan biri dediğim gibi staja başlayacağım ve bu okul yılı benim için oldukça yoğun geçecek. Çok şükür çok iyi bir staj yeri buldum ve öğrendiklerimin üstüne katabileceğim inşallah. Beni çok çalıştıracaklarmış öyle söylediler. :)

    Bir diğeri ise üniversiteye hazırlanacağım bu sene. Açık öğretimden okuduğumu biliyorsunuzdur. Okuldaki meslek derslerimi versem de büyük ihtimal kültür derslerinden vermem gerekenler olacaktır. Bu sebeple bir sonraki sene de sınava hazırlanmam devam edecek. Dualarınız benimle olursa çok mutlu olurum.

   Tabii bu süreç içerisinde kitap okumaya devam edecek olsam da bloga çok sık giremeyeceğim. Burada yazmayı çok seviyorum o yüzden elimden geldiğince burada olacağım. Aylık okuduklarım yazısı mutlaka gelir. Hatta yarın Ağustos Ayında Okuduklarım yazısı da gelir. Öyle işte... Siz neler yapıyorsunuz? Yorum olarak aşağıya bırakabilirsiniz..

Sevgiyle kalın...

0 yorum:

Yorum Gönder

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email Pinterest

İzleyiciler

Reklam Alanı

En çok yorum yapanlar

Puanlama Tablosu

Puanlama Tablosu

Yasal Uyarı

Site içerisinde yer alan tüm fikir, tasarım, yazı ve fotoğraflar Ebrar Şeyban'a aittir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak belirtilmeden, izinsiz kullanımı ve alıntı yapılması yasaktır.
Copyright © N. Ebrar Şeyban
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © Bayan Safir Mavi | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com